ARTYSTYCZNIE

Ukończyłam Akademię Sztuk Pięknych w Poznaniu na wydziale Malarstwa i Grafiki Warsztatowej. Moją pasję zamieniłam na pracę, którą kocham. Moje doświadczenie artystyczne pozwala mi na kreatywne podejście do każdego projektu. Wiedza z zakresu historii sztuki, czucie koloru, kompozycji, umiejętność kreowania nastroju to dziedziny, które wyrożniają moje projekty. Tworzę identyfikacje wizualną firm, plakaty, opakowania, projekty nietypowe. Maluję obrazy, murale. Zajmuję się fotografią na zlecenie firm jak i klientów prywatnych.

WNĘTRZARSKO

Zajmuję się projektowaniem i aranżacją wnętrz prywatnych i publicznych. Doświadczenie artystyczne przekładam na przestrzeń, którą porządkuję i upiększam. Kładę nacisk na funkcjonalność i ponadczasowość. Projektuję meble i rozwiązania nietypowe. Przygotowuję również projekty przyłączy elektrycznych. Współpracuję ze znakomitymi fachowcami w swej dziedzinie. Wnikliwie wsłuchuję się w potrzeby moich klientów i staram się spełniać ich marzenia.

Niebanalne koncepcje, oryginalne projekty i artystyczne wykonanie, które zapewnia moja pracowania, ukażą Ci szeroki wachlarz pomysłów. One zamienią dziedzinę Twojej specjalizacji bądź zacisze Twego domu w żyjący własnym życiem świat fantazji.

Serdecznie zapraszam do współpracy.
Magdalena Sadowska